Pattex Doku EtkisiPattex yapıştırıcı için hazırlanmış
sade ve mesajını -kullanılacak materyal dokusu vurgusunu- hoş bir detayla ileten reklamlara güzel bir örnek. Pattex glass, Pattex iron, Pattex plastic [görselleri daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz]. İnsanları tabanlarından tavana yapıştıran Pattex reklamlarından sıkılanlara...

Advertising Agency: DDB Milan, Italy. Creative Director: Vicky Gitto. Art Director: Hugo Gallardo. Copywriters: Sebastian Valenzuela, Hugo gallardo. Illustrator: Balalò. k: AotW.

1 yorum:

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...