Honda: Lawn & Garden Seed mailerHonda: Lawn & Garden Seed mailer, Inferno London portfolyosu altındaki güzel işlerden sadece biri.

Peki, nedir bu mektubun özelliği? Honda'dan gelen postanızı okuduktan sonra, kağıdını bahçenize toprağa gömüyorsunuz ve geri dönüşümle bu özel kağıt, tohum işlevi görerek çim hâlini alıyor.

Ne dersiniz, etkileyici, öyle değil mi? Fikir ve uygulamasından çok hoşlandım. Konuyu, directdaily ve iyi fikir'de görünce, unutmamak için buraya da almak istedim. Inferno London portfolyosu altından Lawn & Garden'ın detayına erişebilirsiniz, ki ajansın website'sinin de çok sevimli bir arayüzü var...

Konuyla ilgisiz bilgi: Geçen yıl bir ara blogda kullandığım CoComment uygulamasını yeniden aktifledim. Diğer bloglarda yaptığım yorumları çekip yayımlayacak olan bu zamazingoyu, blogun yan menüsünden veya rss yayınından takip edebilirsiniz.

2 yorum:

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...