TwitterMikro-blogging servisi Twitter üzerinde deneme turları atıyorum. Twitter nedir sorusuna eğlenceli bir cevap olan video, Twitter in Plain English'den. Ben ise, @flynxs'teyim, yani şimdilik alışmaya çalışıyorum, yandaki blog menüsünde bunun bir yansımasını da bulabilirsiniz...

Bu konu ilginizi çektiyse şu da çekebilir: Online Bookmark Servisleri, Del.icio.us.

2 yorum:

  1. lastfm e de bekleriz. belki varsınızdır bilmiyorum, ben bulamadım.

    YanıtlaSil
  2. wolkanca, lastfm kullanıyorum ama, flynxs'e de yansıtabileceğim bir profil ilerleyen zamanda oluşturmayı düşünebilirim tabii (: ilgin için teşekkür ederim.

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...