ZooCuritiba


Sinema salonunda film başlamadan önce özel bir ışıkla aydınlatılan sticker'lar; vahşi hayvanların gözleri; Brezilya'daki Curitiba Hayvanat Bahçesi'nin gece turlarına başladığını duyuruyor
[görseli daha büyük görüntülemek için üzerine tıklayabilirsiniz]. Etkileyici, akılda kalıcı, iyi fikir...

Zoo Curitiba now offers night tours. Advertising Agency: Master, Curitiba, Brazil. Creative Directors: Luciano Toaldo, Claudio Freire. Art Director: Caique Mazanek. Copywriter:Marco Pupo. k: AotW.

Hayvanat bahçeleriyle ilgili bir diğer hoş uygulama da 'Bronx Zoo, Poster' idi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...