Çevir Bi'Tombow!Boş zamanlarınızda ya da bir şey düşünürken, kalem çevirir misiniz?

Zamanının çoğu monitör önünde geçen biri olarak, mouse tutmaktan kaynaklanan bilek/el ağrılarına karşı da iyi bir eğzersiz olan kalem çevirme konusunda kendimi, hayli iyi sanıyordum, 'Çevir bi'Tombow'daki videoları görene kadar.

Çevir Bi'Tombow; yaşamımızın bir döneminde mutlaka uçlarını ya da kalemlerini kullanmış olduğumuz Tombow için, Antifit'ten Alemşah bey ve Target Youth tarafından hazırlanmış online kampanya projesi. Online kampanyanın fikri ve uygulaması oldukça hoşuma gitti.

Deneme videolarını seyredip çalışarak, kendi videolarınızı yaratıp, finallerde siz de yarışmaya katılabilirsiniz. Çevir Bi'Tombow, görelim!

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...