Güvenlik Desenleri II
Zarfların içindeki desenlerin, dışarıdan bakıldığında zarfın içindekinin görünmesini engellemek için bir önlem olduğuna, 'Güvenlik Desenleri' başlığında değinmiştik. Arada farklı tasarımcılar ve desenlerle konuya devam edeceğiz.

Üstteki desenlerin tasarımcısı Joseph King de, Security Patterns tasarımcılarından biri.

Flickr-security patterns üzerinden King'in diğer güvenlik desenlerini; workofwaves.com altından ise, tasarımcının bu güvenlik desenlerini nasıl
işlevsel bir uygulamayla rozete dönüştürebildiğini görebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...