Norito Shinmura
Başarılı Japon grafik tasarımcı Norito Shinmura'nın, ödüllü birçok çalışmasının da yer aldığı Shinmura Design Office altındaki portfolyosu, görülesi...

Üstte yer alan görsellerden ilki, Global Warming temalı bir çalışma. İstatistiki değerlerin işaret ettiği felaketin yakın olduğunu, suya karışmaya başlayan sözcükler ne kadar da etkileyici anlatıyor, öyle değil mi?

Yoksa "küresel ısınma",
yazı biraz sıcak geçireceğimizi ifade etmek için kullanılan, geçtiğimiz yazın modası popüler söylemlerden biri miydi sadece?! Öyleyse, serinlemeye başlayan havalar, gerçeklerden kaçmamızı daha da kolaylaştıracaktır!

2 yorum:

  1. İlk bakınca anlamadım ama Global Warming cidden çok güzel işlenmiş. Ben bunu da çok beğendim

    http://www.shinmura-d.co.jp/editorial/index03.html

    YanıtlaSil
  2. gri olan çok güzel... diğerleri herkese ulaşabilsin diye normal ama degradeli olana degradeyi sevmediğim halde bittim...

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...