Yannick Puig, I Lived On The MoonPersepolis izlemeye gitmeden önce arşivimi karıştırırken denk geldiğim; Kwoon, "Tales and Dreams" albümündeki "I lived on the Moon" parçası üzerine, Yannick Puig tarafından hazırlanan video, hafta sonu müziği olarak burada yer alıyor. Müzik de, tüm detaylarıyla animasyon da gayet başarılı, ne dersiniz sizce de öyle değil mi?

Animasyonla ilgili detaylı bilgi ve yüksek çözünürlüklü versiyonuna I live on the moon web sitesinden erişebilirsiniz.

Yannick Puig animasyon studyosu altındaki diğer işlerden krapooyo da uğramayı unutmayın.

Film Ekimi etkinlikleri başladı. İKSV altından takviminizi kontrol ettiniz mi?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...