Who's Gonna Find Me

2002 yılından bu yana albüm yapan, genç Britanya'lı grup The Coral son albümü Roots & Echoes, yakın zamanda yayınlanmıştı. Who's Gonna Find Me, bu albümden ve Deezer marifetiyle oluşturduğum playlist'te hafta sonu müziği etiketiyle burada yer alıyor.

free music
The Coral hakkındaki düşünceniz nedir bilmiyorum ama, müziklerinin eğlenceli olması yanında, dinlerken bana hep bir reklama uyarlama isteği yarattıkları için dikkatimi özellikle çekiyorlar. Reklam müziği olarak kullanmaya müsait birçok parçaları var. Zihnimde her defasında farklı bir senaryo şekilleniyor. Otomobil, telefon ya da diğer bir teknoloji ürünü reklamında yakında The Coral müziklerini duymamız olası.

60'larda kalmış bir Folk/Rock grubu izlenimi yaratacağı için albüm kapaklarını, ne de beğenmediğim için videolarını buraya almadım; grubu salt müzikleriyle değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...