Askıda, Unutma! Photo HangerPhotoHanger; +d'den, Juta Kan tasarımı, minik, estetik bir yenilik.

Fotoğraflar, posta kartları, unutulmaması gereken notlar gibi şeyleri, eğlenceli bir detaya iliştirerek göz önünde bulundurmak için, askı formundaki bir klips, Photo Hanger.

Tasarımcısı Juta Kan; tasarladığı ürünlerle minik bir gülümseme yaratmak, eğlendirmek, sürpriz yapmak niyetinde olan, genç bir tasarımcı. Bunu da başarıyor. Ne dersiniz, öyle değil mi?

+d bünyesinde, aynı çizgide birçok eğlenceli, enteresan ürüne ulaşmak ya da olmadık şeyler için bu ürünlerin arkasındaki fikirlerden ilham almak, mümkün.

Yaratıcı zekâ ürünü minik detaylarla yaşadığım mekânı zenginleştirmeyi sevdiğim için, böyle şeylere meraklıyım. Ofisteki envai çeşitteki kıskaçların arasına bunlardan da birkaç tane eklense hiç fena olmazdı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...