Bent objects
link: bentobjects.blogspot.com, flickr-bentobjects.

Elimizin altındaki materyallerle, figüratif objeler...

Eğlenceliler, yaratıcı düşünce ürünü olmaları, onları takdir edilesi kılıyor. Fakat uygun yerde kullanılırsa; söze, ne de çok ünlü konu mankenlerine bağlı kalmadan, iletilecek mesajı başarıyla aktarmaya müsait olmalarıyla da gayet işlevseller.

Bir mesajı iletmenin birçok farklı yolu vardır. Kurduğu iletişim diliyle hedefine, eğlendirirken eksik parçayı tamamlatanların; etkileyiciliğiyle, uzun vâdede kalıcılık sağlaması, gibi...

1 yorum:

  1. Ay benlik bunlar tam Flick bir hazine insan dalıp gidiyor cidden

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...