Toko, Typeflash
Tipografi kullanımını beğendiğim bazı işleri olduğu için, çalışmalarını arada takip ettiğim Sidney, Avustralya'dan bir grafik tasarım stüdyosu toko.nu. Kitap, dergi, cd, poster, t-shirt gibi pek çok işin yer aldığı portfolyosu, arşivi görülesi...

Tipografiden bahsetmişken.. typeflash.com ise, yazacağınız mesajlar üzerinde tipografik oyunlar oynayarak, almasını istediğiniz kişiye e-posta ile gönderip izlemesini sağlayabileceğiniz değişik, eğlenceli bir zamazingo. e-kart göndermeye bir alternatif...

(Daha büyük ebatta görüntüleyebilmek için, görsellerin üzerlerine tıklayabilirsiniz.)

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...