Calvino Chandelier, PropellorCalvino Chandelier;
Kanada, Toronto'dan Propellor tasarım stüdyosu ürünü, bambudan yapılmış şık bir avize.

'Zihninizi Görsel İmajlarla Besleyin' başlıklı yazımın yorumlarında; Calvino'nun Görünmez Kentler'inden nasıl beğeniyle bahsettiğime denk gelip, görmüşseniz;
ortama hoş bir ambiyans kazandıran aydınlatma çözümleri ve diğer projeleriyle Propellor bünyesindeki yaratıcı, birbirinden şık ürün arasından neden özellikle bunu seçerek konu ettiğimi de o kadar rahat fark edeceksinizdir.

1 yorum:

  1. Bambu gerçekten çok özel bir ağaç bravo adamlara ne kadar da güzel nedendir bilmem sade şeyler hoşuma gitmeye başladı benim artık

    YanıtlaSil

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...