e-Truck, 17 Nisan'da Parkorman'da!

IBM'in son donanım ürünlerini sergilediği gezici tanıtım aracı e-Truck, yarın (17 Nisan) İstanbul Parkorman'da ziyarete açılacak. e-Truck, İstanbul'da dört gün kalacak.
IBM'in gezici tanıtım aracı e-Truck, Viyana, Berlin, Milano, Londra ve Amsterdam'ın ardından 17-20 Nisan tarihleri arasında İstanbul'u ziyaret edecek. İstanbul Parkorman’da ziyarete açılacak e-Truck’ta, IBM’in sunucu ailesi ve veri depolama ürünleri tanıtılacak, ayrıca endüstrilere özel iş çözümleri hakkındaki bilgi verilecek.

IBM’i, çözüm ortakları, müşteriler, üniversite öğrencileri ve teknoloji meraklılarıyla bir araya getirecek e-Truck’ta, IBM’in donanım ürünleri Sistem x, Sistem i, Sistem p, yazıcı sistemleri ve Blade ürünlerinin demoları yapılacak. IBM yetkilileri, ziyaretçilerin iş yapılarına uygun teknolojik uygulamalarla ilgili sorularını yanıtlarken, çözüm ortakları IBM teknolojileriyle geliştirdikleri çözümleri anlatarak, ziyaretçilere kendiişlerini geliştirmeleri ve yeni iş fırsatları yaratmaları için yol gösterecek.

Etkinliğin ilk günü olan 17 Nisan’da 09:30’da düzenlenecek Sistem x toplantısında, IBM, sunucu mimarisine bakışını ve yüksek performanslı sunuculardaki farkını anlatırken; Microsoft, Windows sunucu sistemi kurumsal vizyonunu; Intel ise Intel teknolojileri ve çok çekirdekli sunucu işlemcilerindeki yeni gelişmeleri paylaşacak. Etkinliğin son gününde, IBM yetkililerinin akademisyenlere yönelik yapacağı özel sunumun ardından, akademisyenlerin ve öğrencilerin davetli olduğu teknoloji festivali düzenlenecek.

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...