'Ocean's Thirteen'The teaser trailer for "Ocean's Thirteen" (aka "Ocean's 13"), the Steven Soderbergh directed sequel which reunites the cast from the first two - George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Don Cheadle, Andy Garcia, Casey Affleck, & others - and joins them with newcomers Al Pacino and Ellen Barkin.

Al Pacino'lu Ocean's Thirteen kadar, yakın zamanda en son İnside Man devam filmi haberini aldığımda, böyle heyecanlanmıştım. İki filmi de merakla bekliyorum. Al Pacino, beğenerek izlediğim aktörlerdendir, dememe gerek yok sanıyorum.

Şimdilik, en azından Ocean's 13 tanıtım filmiyle izlenim edinebiliyoruz. Beyazperde'ye göre, Ocean's 13 vizyon tarihi, Türkiye'de 8 Haziran 2007 gözüküyor.

Nedense Harry Potter'la pek aram yok ama, yakın zamanda yeni bir Gary Oldman filmi de izleyebilirsem, tam olacak. Gary Oldman, en son bir telefon reklamında görünmüştü sanırım. Bmw, Pirelli filmleri gibi reklam filmleri hazırlayanlar daha fazla olsa da, hiç olmazsa arada onlarda Gary Oldman'ı izleyebilme şansımız olsa. Çok mu fazla şey istiyorum?

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...