Sanal Kitap Fuarı, KitapYurdu'nda!

Sanal kitap fuarları; kitap severler için, pratik bir etkinlik.
Gün içersinde, ilginizi çeken kitapları not alarak oluşturacağınız listeyi, bu tarz fuarlarla rahatça sıfırlayabilirsiniz.

Kitap listemdeki, almayı düşündüğüm kitaplar yanına, yayınevlerinin hiç olmayacak fiyatlara indirdiğini gördüğüm birçok kitap da eklenince; geçen sonbahar, benzer bir fuar sayesinde, bir tıklamayla onlarca kitap sahibi olmuştum.80'in üzerinde yayınevi, 20.000'e yakın kitap ve %50 ye varan indirimlerle; kitapyurdu.com'da 40 gün sürecek sanal kitap fuar başladı...

Evet, kitap alışverişlerinde kitapçılarda zaman geçirmek; raftan alıp, cildine dokunup, sayfalarını karıştırarak kitap almanın keyfi gibisi yoktur, diye düşünenlerdenim. Ama, onlarca kitabı kısa zamanda seçip, taşıma derdi olmadan almayı sağladığı, zamandan kazandırdığı için, bu tür sanal fuarlar iyi birer fırsat.

Alışveriş çılgınlığınızı başka şeyler için değil, kitap alışverişlerinizde gösterin!

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...