'Flyer Cafe' İnteraktif İletişim

The Interactive "Flyer Cafe" videosuna TechEblog'da denk geldim.
Yaratıcı zekâ ürünü, eğlenceli bir iletişim mecrası.
Özellikle, hangisi ilginizi çektiyse, anında print edip, yanınızda götürebiliyor olmanız da olayın ayrı güzel bir boyutu.


“Flyer Cafe” is basically an “interactive bar where people can read public flyers as they usually can do on walls and the streets.”

The idea is to keep the materials usually found on the wall postings, but also improve the visibility of the announcements.
Alttaki videolar da nasıl yapıldığıyla ilgili detay için.

'Flyer Cafe' videosu sonrasında, mekan tasarımlarında kullanılan benzer bir interaktif uygulamayı da iBar sayfasından görebilirsiniz.

iBar, ilk bakışta farklı ve eğlenceli gözükmesi ve mekâna boyut katması yanında, belki bir süre sonra atmosferin dikkat dağıtıcı ya da yorucu algılanmasına neden olabilir, gibi geliyor bana. Ama yine de hoşlandığımı söyleyebilirim. iBar sayfasında, Pictures ve Videos başlıklarına da bakmayı unutmayın.

(interactive, interaktif, etkileşimli.)

0 yorum:

Yorum Gönder

Merhaba! Flynxs | Lynist weblog yorum bırakma alanındasınız.
Ziyaretiniz, ve yorumlarınızda Türkçe Yazım Kuralları'na göstereceğiniz özen için teşekkür ederim!

İçerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi, hissettiklerinizi, alttaki metin kutusuna yorumunuzu -isim, e-posta, varsa web site gibi detayları da belirterek- bırakarak paylaşabilirsiniz (yorumlarınızda bold, italik görünüm ve link vermek için < b>, < i>, < a> gibi bazı HTML etiketlerini de kullanabilirsiniz).

Saygı sınırlarını aşan ifadeler ve spam içerikli olası yorumlara yer vermemek için, bu blog'da yorumlar, onaylandıktan sonra yayımlanır. Yorumunuzu gönderdikten sonra burada eş zamanlı olarak görüntüleyemezseniz, endişelenmeyin, bu sebepledir.

Flynxs altındaki tüm yorumlardan anında haberdar olmak için yorumlara RSS ile abone olmayı unutmayın. (Bknz: RSS nedir?, Feedlerimi Nasıl Yönetirim?)

Olası soru, öneri ve görüşlerinizi bana, isterseniz 'gmail' adresim 'flynxs.blogspot' üzerinden de iletebilirsiniz...